Zapisz się na nasz newsletter i dołącz do EKOrewolucji!
Przydatne? Podaj dalej! Share on Facebook

Ewa Sroka

Coach i doradca zawodowy oraz propagatorka zdrowego i świadomego stylu życia. Więcej przeczytasz tutaj: ewasroka.pl

Pomysłodawczyni i założycielka Skin Philosophy. Tworzy receptury ekologicznych kosmetyków od 2007 roku, wykorzystując wiedzę o roślinnych surowcach kosmetycznych (olejach roślinnych, glinkach, ekstraktach ziołowych i innych) i o aromaterapii.

Oferta Skin Philosophy powstała na bazie jej doświadczenia w prowadzeniu warsztatów, prezentacji i wykładow dla osób indywidualnych i firm w całej Polsce od 2010 roku. Ekologiczna pielęgnację ciała promuje również w mediach (zobacz tutaj).

Bliski jej sercu jest stan naszej Planety, ponieważ jest przekonana, że to, co zatruwa Ziemię nie może być w konsekwencji dobre dla człowieka.

Wierzę w holistyczną wizję człowieka: ciało, emocje, umysł oraz dusza są połączone i pracując na jednym z tych poziomów dotyka się wszystkich. Jeśli szukasz magicznego środka na trądzik, zmarszczki, łupież czy inny problem ze skórą, to najpierw zachęcam cię do przyjrzenia się twoim emocjom, diecie i innym składowym stylu życia. Dopiero później zaproponuję Ci recepturę odpowiedniego kremu.

Bardzo bliska jest mi zasada wywodząca się z ajurwedy: „Nie smaruj się tym, czego nie mogłabyś zjeść”.