Zapisz się na nasz newsletter i dołącz do EKOrewolucji!

Prowadzimy w całej Polsce warsztaty tworzenia ekologicznych kosmetyków.

Zrobione na nich samodzielnie kosmetyki uczestnicy zabierają ze sobą do domu.

Mamy w swojej ofercie także wykłady i prezentacje z zakresu świadomości ekologicznej, ekologicznej pielęgnacji ciała i ekologicznych kosmetyków.

Obecnie warsztaty dla osób indywidualnych są zawieszone. Prowadzimy tylko warsztaty dla firm i grup zorganizowanych. Wyjątkiem jest Wiejskie SPA - wakacyjny 5-dniowy warsztat, ktory odbywa się latem. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o naszych wydarzeniach, zapisz się na newsletter powyżej.

Jak wyglądają warsztaty?

Nasze warsztaty składają się z wprowadzenia teoretycznego, prezentacji surowców do produkcji kosmetyków oraz części praktycznej.

Podczas warsztatów uczestnicy mają okazję zobaczyć, dotknąć i powąchać wiele surowców do samodzielnej produkcji kosmetyków, co ułatwia dokonywanie wyborów w przyszłości.

Uczestnicy wychodzą z warsztatu z samodzielnie wytworzonymi pełnowymiarowymi ekologicznymi kosmetykami dopasowanymi do potrzeb i rodzaju skóry.

Autorki receptur

Receptury, których używamy na warsztatach są opracowane przez ekspertów oraz przetestowane na ochotniczkach. Są połączeniem wiary w naturę z zamiłowaniem do przyjemnych konsystencji i wygody stosowania gotowych produktów. Stworzyły je:


Założycielka

Założycielka Skin Philosophy i pasjonatka ekologicznej pielęgnacji ciała. Od 2007 roku tworzy receptury ekologicznych kosmetyków na bazie wiedzy o naturalnych surowcach roślinnych, ziołach i aromaterapii. Od 2010 prowadzi warsztaty dla osób indywidualnych i firm w całej Polsce.

Czytaj więcej...

Technolog z kilkunastoletnim doświadczeniem w opracowywaniu receptur kosmetyków i kontroli jakości w dużych firmach kosmetycznych. Wykładowca WSIiZ w Warszawie oraz szkoleniowiec w zakresie m. in. kosmetykologii i receptury kosmetycznej. Specjalista procesu certyfikacji wg EcoCert.

Czytaj więcej...

Co mówią klienci o naszych warsztatach: